En İyi Canlı Oran

En Çok Yapılan Blackjack Hataları

20 Ekim 2019

Casino oyunları arasında en çok oynanan oyunlar arasında blackjack gelir. Oyunun geçmişten gelen birbirinden farklı türlerinin olması ve bonus gibi durumlar ile desteklenmesi bu konuda oldukça fazla talep elde edilmesine neden olur. Bu nedenden dolayı da en çok yapılan blackjack hataları şeklinde aramalar da yapılır.

Sisteme girdikten ve üye olduktan hemen sonra oyun oynamaya başlama şansınız olur. Oyun oynarken önemli olan durum kurallara uygun bir şekilde yapılmasıdır. Kurallara uygun olarak yapılan bir oyunda hata olma şansı son derece düşüktür. Oyunun az sayıda kural ile oynanması ve kazanç elde etmenin son derece kolay olması tercih edilme nedenleri arasında yer alır.

 

Blackjack Nasıl Oynanır?

 

Oyunun diğer adı 21 olarak bilinir. Bu şekilde anılmasının nedeni genelde 21 rakamı üzerinden yola çıkılmasıdır.

 

Oyunun oynanması için:

 

  • Elin açılması,
  • Kartların kasa ve oyunculara dağılımı,
  • Kart değerlerinin hesaplanması,
  • 21 rakamına ulaşıp ulaşmadığınızı kontrol etmek gerekir.

 

Bu adımları yaptıktan sonra oyunun kazanılması için dikkatli olmak ve eli takip etmek önerilir. En çok yapılan balckjack hataları arasında eli takip etmemek ilk sıralarda yer alır.

 

Hangi Hatalar Yapılır?

 

Oyunun oynanması ve güvenilir bir site üzerinden işlem yapılması durumunda kazanç elde etmek daha da kolay olacaktır. Bunun için yapılan hataların bu noktadan çıktığını unutmamalısınız. Siteye üye olduktan sonra kurallara uymamanız halinde oyundan atılmanız veya hesabınızın kapatılması da söz konusu olabilir.

 

Dikkatin Dağılması

 

İlk olarak yapılan hatalar arasında genelde eli oynarken dikkatin dağılması gelir. Dikkatli olmak ve oyun sırasında tüm adımları takip etmek önemlidir. Çünkü eldeki en büyük ve en küçük rakamın hangisi olduğuna odaklanmak kazancınızın durumunu belirleyecektir. Bundan dolayı dikkatli olarak elin takip edilmesi önerilir.

 

Kart Saymak

 

Oyunda en çok yapılan hatalardan bir tanesi de kartların sayılmasıdır. Kart saymak genelde kolay gibi görülen ama aslında zor olan bir durumdur. Fark edilmesi halinde ise güvenli ortamda oyun oynanmasını engellediğinden dolayı bir takım yaptırımlar ile karşı karşıya kalma durumunuz olur.